Hledáte letenku za nejnižší cenu?

ruleta ostrovy se počítá dovolená

V Dubaji roste největší vyhlídkové kolo světa – Dubai Eye na...

Nic pro ty, kteří trpí závratěmi z výšek! V Dubaji se totiž začalo se stavbou největšího ruského kola na planetě. V okamžiku, kdy budete na samém vrcholu, budete na celou Dubaj shlížet z výšky 210 metrů.

Faerské ostrovy dovolená v dánsku | Severské státy

Domů Tagy Faerské ostrovy dovolená v dánsku

Kanárské ostrovy - kdy a kam jet na dovolenou •

Dovolená v zimě u moře láká nejednoho z nás a Kanárské ostrovy jsou díky své poloze přímo ideální. Přečtěte si také, co na Kanárech navštívit.

Havajské ostrovy | USA na míru

Havajské ostrovy jsou osamocený klenot uprostřed Tichého oceánu a od zbytku světa se naprosto liší jak přírodou, tak kulturou.

Thajsko dovolená 2022 - zájezdy a last minute levně na Airstop...

Thajsko dovolená 2022 a last minute zájezdy koupíte nejvýhodněji u německých cestovních kanceláří. Užijte si dovolenou na plno a za skvělou cenu.

Zátoka Balos - Kréta |

Zátoka Balos - Kréta je skvostem pobřeží členitého ostrova. Její krásné bílé pláže jsou vyhlášené po celém Řecku. Zátoka Balos je místem pro výlety.

Dovolená na ostrově Vir -

Nevíte, kam byste vyrazili na dovolenou? Dobrým tipem pro vás může být ostrov Vir. Mapa vám prozradí, že jej naleznete v těsné blízkosti chorvatského pobřeží severozápadně od města Zadar.

Dovolená Kanárské ostrovy Španělsko Čedok letecky Česko plná...

Dovolená Kanárské ostrovy od CK Čedok. Pestrá nabídka zájezdů do destinace Kanárské ostrovy za ceny stejné jako u pořádající cestovní kanceláře.

Dovolená se od 1. 1. 2021 počítá na hodiny

S prvním dnem letošního roku vstoupila v účinnost koncepční změna zákoníku práce v oblasti dovolené. Jednotkou dovolené bude nově namísto dne pouze hodina. Kromě jiného se

Jak zaplatit na Kapverdách | Kapverdy

Peníze na Kapverdách - jak se platí, jak fungují banky a platební karty? Komplexní informace o placení na Kapverdských ostrovech.

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do každé části světa

Levné letenky do všech koutů světa na jedné platformě.

Objevit letenky