Hledáte letenku za nejnižší cenu?

rodičovská dovolená návraty

Konec rodičovské dovolené a návrat do zaměstnání – na co mám...
Rodičovská dovolená končí nejpozději v den 3 narozenin dítěte. Následně se vracíte do zaměstnání. Zaměstnavatel vám nemusí dát stejné pracovní místo, musí vám ale dát práci, která je v souladu s vaší pracovní smlouvou a nesmí provádět žádné...
Rodičovská dovolená – Wikipedie
Rodičovská dovolená slouží v Česku k prohloubení péče o dítě. Zaměstnavatel je povinen ji na žádost zaměstnance poskytnout matce dítěte hned po skončení mateřské dovolené nebo otci dítěte hned po narození dítěte.
Návrat po rodičovské dovolené | Vaše
Dobrý den,jestliže jste v tomto kalendářním roce již veškerou dovolenou vyčerpala, pak nyní nemáte nárok na žádnou dovolenou, ten Vám vznikne až za rok 2018, pokud v něm odpracujete alespoň 60 dnů.Mateřská a rodičovská dovolená nejsou totéž...
Návrat do práce po rodičovské dovolené. Jak ho s přehledem...
Blíží se konec vaší rodičovské dovolené a vám se třesou kolena z pomyšlení na návrat do práce? Začínáte procházet nabídku pracovních portálů a točí se vám z ní hlava? Na co se zaměřit, aby návrat do pracovního procesu proběhl hladce?
Předčasný návrat do zaměstnání z rodičovské dovolené | Sociální...
Na možnost předčasného ukončení rodičovské, existují dva odlišné názory. Podle jednoho musí zaměstnavatel umožnit předčasný návrat z rodičovské, podle druhého záleží na rozhodnutí zaměstnavatele.
Rodičovská dovolená: Na co máte po návratu do práce nárok...
Začíná vám nebo končí rodičovská dovolená? Přečtěte si, na co máte po návratu do práce nárok a jaké podmínky je vám zaměstnavatel povinen zajistit.
Jak na návrat do práce po rodičovské dovolené? Podrobný...
Návrat do práce po rodičovské dovolené přináší spoustu otázek. Pokud se váš návrat blíží, začněte zjišťovat, jaká máte práva i povinnosti.
Návrat do práce po rodičovské dovolené: Na co máte právo...
Vracíte se po rodičovské dovolené a chcete vědět, co vás čeká a na co máte právo? Můžete dostat výpověď a jak je to s přestávkami na kojení? Je možno se domluvit se zaměstnavatelem na zkráceném úvazku?
Jaké jsou podmínky návratu do práce po rodičovské dovolené...
Jak to tedy je? Můžete hájit svá práva podle platného zákoníku práce.
Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené - Portál...
Pro každou ženu, která uvažuje o mateřství, je důležité vědět, jaká má práva a povinnosti v zaměstnání v souvislosti s mateřskou a rodičovskou dovolenou. Jakých chyb se zaměstnavatelé nejčastěji dopouštějí?

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do každé části světa

Levné letenky do všech koutů světa na jedné platformě.

Objevit letenky