Hledáte letenku za nejnižší cenu?

mark wright počasí mallorca

Řecko Ostrov Santorini - dovolená 2020 |

Ostrov Santorini - je nejjižnější částí souostroví Kyklad, jehož osud i vzhled v dávné minulosti výrazně poznamenal výbuch sopky v polovině druhého tisíciletí př. Kr. Bývá také nazýván jako bájná Atlantida.Název Santorini pochází z italštiny a oslavu

Everest |

V letové výšce Boeingu nemá lidské tělo šanci dlouho přežít. Přesto se najdou lidé, kteří do téhle výšky šplhají, aby pokořili Everest, nejvyšší horu světa. Kašlou na nepohodlí, zimu, nástrahy počasí i na to, že se dolů už taky nikdy nemusí vrátit.

Kudy z nudy - JazzFest Brno 2020

Tentokrát se však na festival vypraví v té nejryzejší jazzové podobě a ve sváteční sestavě. V jeho triu s ním zahrají pianista Shai Maestro a bubeník Mark Guiliana, tedy sidemani, s nimiž nahrál své přelomové album Gently Disturbed.

Rozdíl mezi "Faze" a "Phase" ★★★

Dnes jsem zjistil rozdíl mezi faze a fází. Tyto dvě slova jsou často zneužívány dokonce i profesionálními spisovateli, zejména pokud jde o frázi "vyřazen", která je častěji nesprávně psaná jako "fazed out", kvůli dvěma homofonům. Konkrétně "faze" zna

- Seznamka a chat

je místo pro poznávání nových lidí. Pojďte se seznámit.

FOLTOUR-Lucie Slovíková cestovní agentura Frýdek-Místek ...

Jižní Slovensko, Slovensko. V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Santorini,Řecko | Last minute letecky z Ostravy a Brna

Počasí. Djerba 15° C Dubai 22° C Fuerteventura 19° C Hurghada 19° C Mallorca 12° C Sharm 19° C Marsa Alam 20° C Tenerife 18° C Ajman 22° C Sousse 16° C Havana 24° C Sharjah 23° C Phuket 29° C Pattaya 29° C ... Mark&Joanna.

nejčtenější zprávy na českém internetu

dnes 08:21. Rvačka na obyčejné vesnické diskotéce rázně utnula slibně se rozvíjející kariéru příslušníka elitního policejního sboru majícího na starost ochranu ústavních činitelů Daniela Vlachynského.

Dovolená a zájezdy 2020 - vyberte, klikněte, leťte ...

Garantujeme vám nejnižší možnou cenu zájezdu. Získáte u nás každou slevu, bonus nebo jinou výhodu jako v CK.

Lifestylový magazín

Lifestylový magazín se zaměřením na svět celebrit, životní styl, zprávy z domova i ze světa, sport a zábavu.

98 % spokojených zákazníků

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Záruka nejnižší ceny

Nejlevnější letenky do každé části světa

Levné letenky do všech koutů světa na jedné platformě.

Objevit letenky